Kavel 56
- Kavel 56 van 105
Litho van Panamarenko's Pepto Bismo = human helicopter met 12 houten propellers. Deze editie werd uitgegeven door Ronny Van de Velde naar aanleiding van 30 jaar carrière Panamarenko 1968-1998. Beschreven als multiple nr. 77 (uitg. Gal. J Jamar). Kleurendruk met diepdruk opgehoogd. Handgesigneerd en genummerd met potlood linksboven. Professionele montage in plexibox en verhoogd gemonteerd.
Formaat: 57cm (H) x 45cm (B)
Ingelijst: 71cm (H) x 59cm (B)
Jaartal: 1998
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 81
Jaartal: 1998
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 81
Aangeboden door: retpe
Gratis ophaling bij verkoper in: Evergem, België.
| België | 20€ |
| Nederland | 30€ |
| Frankrijk | 40€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 100€ |