Kavel 9
- Kavel 9 van 105
Stijlvolle en direct herkenbare Bruneau. Het dansende paar, uitgevoerd in frisse kleurvlakken en dynamische lijnen, geeft het werk een levendige en moderne uitstraling. Ingelijst en in uitstekende staat. Een aantrekkelijk en decoratief kunstwerk met sterke emotionele uitstraling. Bruno Bruneau Schnieders (19572025) was een Antwerpse kunstschilder bekend om zijn expressieve lijnvoering, speelse figuratie en directe, bijna cartooneske stijl. Hij werkte zijn hele leven gedreven verder, zelfs wanneer zijn gezondheid sterk achteruitging. Zijn oeuvre, gekenmerkt door lichtheid, humor en een sterke menselijke warmte, blijft zeer geliefd binnen de Belgische moderne kunst.
Ingelijst: 42cm (H) x 32cm (B)
Jaartal: 89
Medium: Aquarel
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Aangeboden door: Mjve
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.
| België | 10€ |
| Nederland | 22€ |
| Frankrijk | 25€ |
| Europa | 35€ |
| Wereldwijd | 75€ |