Kavel 54
- Kavel 54 van 105
Richard Orlinski met certificaat van echtheid DE POMPOM BEER x ORLINSKI (MAT GOUD) Harssculptuur Richard Orlinski, nieuw en uitgepakt, in de originele doos, met certificaat van echtheid. Gegraveerde handtekening van Richard Orlinski en Pompon Beperkte en uitverkochte editie. De ene kant is glad en de andere kant gefacetteerd: deze gedurfde herinterpretatie van de iconische beer combineert traditie en moderniteit perfect. (Advies van R.Orlinski: Om de kwaliteit van het product te behouden, zorg ervoor dat u het niet blootstelt aan de zon of in contact brengt met water. Zorg er ook voor dat u geen chemicaliën aanbrengt.) Afmetingen: 23 x 12 x 4,5 cm Gewicht: 1,9 kg (inclusief verpakking) Materiaal: hars Afwerking: mat goud Galerijprijs: 750-1000 dollar Richard Orlinski is de best verkopende Franse hedendaagse kunstenaar ter wereld en maakt deel uit van de zeer gesloten kring van hedendaagse kunstenaars als Koons, Hirst en Cattelan. Zijn sculpturen, gearticuleerd rond het concept Born wild, zijn het resultaat van een diepe reflectie op het dierlijke instinct en menselijke natuur. Nieuwsgierig naar de natuur en enthousiast om zijn gevoeligheid via andere artistieke disciplines tot uitdrukking te brengen, ontdekte hij een passie voor muziek. Orlinski is een referentie in de hedendaagse kunst samen met zijn vrienden en collega's zoals Shepard Fairey (Obey), C215, Jef Aérosol, JR, Swoon, Vhils, Felipe Pantone, Denial, Banksy, Invader, Basquiat, Hirst, Lichtenstein, M.Chat, Sandra Chevrier, Stik, André Saraiva, Jeff Koons, Haring, Imbue, JonOne, Arsham, Stik, Meneer Brainwash, Kaws, Seth, enz... Bijgehouden wereldwijde verzending, zorgvuldig verpakt.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Medium: Kunsthars
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.
| België | 25€ |
| Nederland | 29€ |
| Frankrijk | 29€ |
| Europa | 29€ |
| Wereldwijd | 49€ |