Rene Magritte

De Slag om de Argonne

Rene Magritte - De Slag om de ArgonneRene Magritte - De Slag om de ArgonneRene Magritte - De Slag om de ArgonneRene Magritte - De Slag om de ArgonneRene Magritte - De Slag om de ArgonneRene Magritte - De Slag om de ArgonneRene Magritte - De Slag om de Argonne

Zeer mooie en kleurrijke kleurenlithografie (2010) uitgegeven door het atelier van Philippe Moreno met toestemming en onder controle van de ADAGP, die de erfenis van René Magritte vertegenwoordigt. De handtekening van Magritte is gedrukt. Het werk werd geparagrafeerd door Charly Herscovici, vertegenwoordiger van het landgoed Magritte. Het werk is genummerd en bevat tevens reliëfstempels van de uitgeverij ADAGP en de nalatenschap Magritte. Het werk is nooit ingelijst geweest en verkeert in zeer goede staat. De galerieprijs van dit werk bedraagt ​​1000 tot 1500 euro.

Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.

België 29€
Nederland 29€
Frankrijk 29€
Europa 29€
Wereldwijd 29€