Kavel 43
- Kavel 43 van 105
Zeer mooie en kleurrijke kleurenlithografie (2010) uitgegeven door het atelier van Philippe Moreno met toestemming en onder controle van de ADAGP, die de erfenis van René Magritte vertegenwoordigt. De handtekening van Magritte is gedrukt. Het werk werd geparagrafeerd door Charly Herscovici, vertegenwoordiger van het landgoed Magritte. Het werk is genummerd en bevat tevens reliëfstempels van de uitgeverij ADAGP en de nalatenschap Magritte. Het werk is nooit ingelijst geweest en verkeert in zeer goede staat. De galerieprijs van dit werk bedraagt 1000 tot 1500 euro.
Formaat: 44cm (H) x 30cm (B)
Jaartal: 2010
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Jaartal: 2010
Medium: Lithografie
Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.
| België | 29€ |
| Nederland | 29€ |
| Frankrijk | 29€ |
| Europa | 29€ |
| Wereldwijd | 29€ |