Kavel 95
- Kavel 95 van 105
Papaya Breeze Papaya Breeze is een expressief acrylkunstwerk op doek (70 × 50 cm) waarin de kleur oranje centraal staat als drager van warmte, energie en zintuiglijke beleving. Door het gebruik van diverse technieken en rijke structuren ontstaat een gelaagd oppervlak dat voortdurend in beweging lijkt. Het werk is geïnspireerd op de geur van een zomers zoete papaya: een lichte, zwoele bries vol rijp fruit en zon. Deze geurbeleving vertaalt zich in vloeiende en speelse vormen, afgewisseld met meer ruwe texturen die diepte en spanning toevoegen. De oranje tinten variëren van zacht en transparant tot intens en verzadigd, waardoor het schilderij zowel fris als sensueel aanvoelt. Papaya Breeze nodigt de toeschouwer uit om niet alleen te kijken, maar ook te voelen en te ruiken een abstracte herinnering aan zomer, warmte en tropische zoetheid.
Ingelijst: 73cm (H) x 53cm (B)
Jaartal: 2024
Medium: Acrylverf
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 1
Aangeboden door: AtelierAbeel
Gratis ophaling bij verkoper in: Middelkerke, België.
| België | 20€ |
| Nederland | 50€ |
| Frankrijk | 50€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 100€ |