Kavel 104
- Kavel 104 van 105
Kunstwerk is genaamd 'Big Brother' maar staat ook beschreven als 'Komputer + massa'. Het is een print on Canvas, iets meer dan 50 jaar oud en staat afgebeeld in de lijvige oeuvre catalogus van Wout Vercammen (zie ook laatste foto). Kan afgehaald worden te Gent op afspraak.
Formaat: 82cm (H) x 58cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1972
Medium: Textiel
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1972
Medium: Textiel
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.
| België | 18€ |
| Nederland | 25€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 80€ |