Angel Santiago Vergara

Chapellerie Haute

Angel  Santiago Vergara - Chapellerie HauteAngel  Santiago Vergara - Chapellerie HauteAngel  Santiago Vergara - Chapellerie HauteAngel  Santiago Vergara - Chapellerie Haute

Prachtig gedetailleerd kunstwerk van Angel Santiago Vergara genaamd Chapellerie Haute uit 2013. Werd uitgegeven door Ronny Vandevelde, Antwerpen naar aanleiding van de tentoonstelling museum to scale 1/7. Het kunstwerk is handgesigneerd en genummerd 31/75. In perfecte staat. Extra toegevoegd: oorspronkelijke portfolio/folder met dit kunstwerk opgenomen als afbeelding (zie laatste twee foto's). Verzending of afhaling te Gent

Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.

België 20€
Nederland 25€
Frankrijk 30€
Europa 50€
Wereldwijd 100€