Kavel 82
- Kavel 82 van 105
Originele zeefdruk in een kleur op licht grijs papier. Van hand gesigneerd door de kunstenaar rechtsonder. Speciaal ontworpen door de kunstenaar in 1952 voor de gelimiteerde oplage van het portfolio "Art Abstrait cahier n°1". Professioneel ingelijst met passepartout achter ontspiegelend glas, zodat het kunstwerk beschermd is en direct opgehangen kan worden.
Formaat: 32cm (H) x 25cm (B)
Ingelijst: 41cm (H) x 38cm (B)
Jaartal: 1952
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1952
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
| België | 20€ |
| Nederland | 25€ |
| Frankrijk | 35€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 75€ |