Jan Saverys

zeefdruk Art Abstrait 1953

Jan Saverys - zeefdruk Art Abstrait 1953Jan Saverys - zeefdruk Art Abstrait 1953

Originele zeefdruk op licht geel papier. Van hand gesigneerd door de kunstenaar rechtsonder. Speciaal ontworpen door de kunstenaar in 1953 voor de gelimiteerde oplage van het portfolio "Art Abstrait cahier n°2". Professioneel ingelijst met passepartout achter ontspiegelend glas, zodat het kunstwerk beschermd is en direct opgehangen kan worden.

Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.

België 20€
Nederland 25€
Frankrijk 35€
Europa 50€
Wereldwijd 75€