Kavel 4
- Kavel 4 van 105
Uitgeverij Atelier Clot Afdruk bij Imprimerie Clot, Bramsen & Georges op 250g zuurvrij katoenpapier van Rives Handgesigneerd en genummerd met potlood Droogstempel van de uitgever Originele lithografie en ets Professioneel ingelijst met passepartout achter ontspiegelend glas, zodat het kunstwerk beschermd is en direct opgehangen kan worden.
Formaat: 30cm (H) x 23cm (B)
Ingelijst: 49cm (H) x 42cm (B)
Jaartal: 2013
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 99
Aangeboden nummer: 7
Jaartal: 2013
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 99
Aangeboden nummer: 7
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
| België | 20€ |
| Nederland | 25€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 100€ |