Kavel 3
- Kavel 3 van 105
grote kleurenlitho van Pierre Alechinsky, qua stijl vergelijkbaar met de werken Aalborg en Rotterdam uit hetzelfde jaar 1974. Getekend en genummerd in potlood + blindstempel van de uitgever linksonder. dit is nr 47/120 afmetingen blad 76x56 cm
Formaat: 76cm (H) x 56cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1974
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 120
Aangeboden nummer: 47
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1974
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 120
Aangeboden nummer: 47
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
| België | 10€ |
| Nederland | 15€ |
| Frankrijk | 20€ |
| Europa | 25€ |
| Wereldwijd | 50€ |