Kavel 65
- Kavel 65 van 105
Proef voor editie met collage Model A door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Professioneel ingelijst in plexi bak. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 43cm (H) x 31cm (B)
Ingelijst: 43cm (H) x 31cm (B)
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Ongesigneerd
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Ongesigneerd