Kavel 81
- Kavel 81 van 105
Lithografie uit de Genesis reeks van Roger Raveel. Genummerd op 80 exemplaren (+15 alfabetisch genummerd). Werk is in uitstekende staat en nooit ingelijst en wordt afgeleverd met en bijhorend gedicht van Hugo Claus.
Formaat: 57cm (H) x 76cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 80 + 15 Alfabetisch
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 80 + 15 Alfabetisch
Aangeboden door: NathanVilar
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
| België | 35€ |
| Nederland | 35€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |