Kavel 68
- Kavel 68 van 105
Lithografie op papier. Editie Magneto Statica door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Professioneel ingelijst in eiken bak kader. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 54cm (H) x 72cm (B)
Ingelijst: 54cm (H) x 72cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 87
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 87