Marcel Marien

Rubis De l’Espérance - Gesigneerd

Marcel Marien - Rubis De l’Espérance - GesigneerdMarcel Marien - Rubis De l’Espérance - Gesigneerd

Offset lithografie op papier. Editie ‘Rubis De l’Espérance’ door Belgisch kunstenaar Marcel Mariën. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Editie nummer 14/100 Professioneel ingelijst. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.

België 65€
Nederland 80€
Frankrijk 125€
Europa 150€
Wereldwijd 250€