Kavel 60
- Kavel 60 van 105
Aangeboden een zeer uitzonderlijk exemplaar van Bing II. In het originele magazine zoals het werd uitgegeven in 2003. Met de complete krant van toen erbij. Deze editie werd uitgebracht door de Standaard in 2003. Signatuur gedrukt in zilver
Formaat: 54cm (H) x 37cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2003
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2003
Medium: Lithografie
| België | gratis |
| Nederland | gratis |
| Frankrijk | gratis |
| Europa | gratis |
| Wereldwijd | gratis |