Kavel 79
- Kavel 79 van 105
Eeuwigdurende kalender: twaalf afbeeldingen van werk van Roger RAVEEL in groot formaat. Zowat de helft van de pagina's zijn een mixed media werk, nl. opgehoogd met een spiegel (typisch voor het werk van Raveel). Zie foto's. Met gedichten van Roland JOORIS op de achterzijde van elke maand. In uitzonderlijk perfecte staat Uitgegeven door drukkerij Antilope ter gelegenheid van de 75ste verjaardag van Roger Raveel
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2006
Medium: Offset
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2006
Medium: Offset
| België | 75€ |
| Nederland | 75€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |