Kavel 33
- Kavel 33 van 94
Houtsnede op Arches-papier, gedrukt in het atelier Clot (Parijs), onderaan gesigneerd en gedateerd met grafiet. Commerciële oplage van 75 exemplaren. Exemplaar Hors Commerce HC. Totale afmetingen van het papier: 28,4 x 22,2 cm. Zeer goede staat.
Formaat: 284cm (H) x 222cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1971
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: H.C.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1971
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: H.C.
Aangeboden door: ArtBooksDesign
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS, Frankrijk.
| België | 15€ |
| Nederland | 20€ |
| Frankrijk | 20€ |
| Europa | 25€ |
| Wereldwijd | 35€ |