Kavel 48
- Kavel 48 van 94
Dit monochrome reliëf van Ojomo benadrukt ritme, structuur en stilte. De herhalende lijnen creëren een helder, minimaal spanningsveld, terwijl de subtiele oneffenheden het werk zijn tactiele aanwezigheid geven. De combinatie van soberheid, reliëf en precieze lijnvoering resulteert in een krachtig, hedendaags minimalistisch werk met een sterk ruimtelijk effect. Het werk wordt geleverd met een door de kunstenaar ondertekend Certificate of Authenticity. Portus Ojomo is een Belgisch-Nigeriaanse kunstenaar met opleiding in monumentale kunsten. Zijn werk kenmerkt zich door minimale structuren, tactiliteit en een zuivere, hedendaagse vormtaal
Formaat: 58cm (H) x 48cm (B)
Ingelijst: 63cm (H) x 53cm (B)
Jaartal: 2022
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Jaartal: 2022
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Aangeboden door: Mjve
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.
| België | 10€ |
| Nederland | 20€ |
| Frankrijk | 20€ |
| Europa | 35€ |
| Wereldwijd | 75€ |