Kavel 25
- Kavel 25 van 94
Dit werk toont een suggestieve dansscène, gedomineerd door drie vloeiende, abstracte figuren die dynamische poses aannemen. De figuren zijn weergegeven in levendige blauwtinten en strekken zich sierlijk naar boven uit, wat beweging en harmonie suggereert. Ze zijn geplaatst tegen een spierwitte achtergrond, wat de etherische kwaliteit van hun vormen versterkt. Fijne stippellijnen doorkruisen het canvas en versterken het gevoel van ritme en vloeibaarheid, dat doet denken aan een partituur of choreografie. Linksboven verschijnt een lichte structuur, wat intriges en een gevoel van plaats toevoegt. Deze compositie combineert eenvoud en complexiteit en legt de essentie van dans vast met minimalistische penseelstreken. De keuze voor monochroom blauw geeft de scène rust en diepte en nodigt toeschouwers uit om de emoties en verhalen van de dansers te interpreteren. Over het geheel genomen brengt dit stuk op indrukwekkende wijze beweging en emotie over door zijn evenwichtige compositie en artistieke terughoudendheid.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2025
Medium: Acrylverf
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Aangeboden door: pascalallouard
Het werk kan enkel verzonden worden, afhaling niet mogelijk.
| België | 20€ |
| Nederland | 30€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 40€ |
| Wereldwijd | 50€ |