Gideon Kiefer

The Soporific Performance

Gideon Kiefer - The Soporific PerformanceGideon Kiefer - The Soporific PerformanceGideon Kiefer - The Soporific PerformanceGideon Kiefer - The Soporific PerformanceGideon Kiefer - The Soporific PerformanceGideon Kiefer - The Soporific PerformanceGideon Kiefer - The Soporific Performance

Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Guideon Kiefer. Het werk getiteld "The Soporific Performance" is een collage en print op karton (mixed media). Gesigneerd aan de voorzijde (linksonder) door de kunstenaar en door Ronny Van de Velde verso aan de achterzijde (rechtsonder). Uitgegeven door Ronny Van de Velde n.a.v. expo en portfolio 'museum to scale 1/7'. Hierbij werden thematische en historische ensembles rond het symbolisme, het surrealisme, de fotografie, de Cobra-beweging, de abstracte en minimale kunst gebracht door Belgische hedendaagse kunstenaars die elk hun eigen zaal (scale 1/7) op een originele manier ingericht hebben. Extra toegevoegd: folder van de portfolio van de museum to scale 1/7 expo, waarin dit werk staat afgebeeld. Afhaling mogelijk te Gent op afspraak of verzending.

Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.

België 15€
Nederland 20€
Frankrijk 25€
Europa 50€
Wereldwijd 80€