Kavel 34
- Kavel 34 van 94
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Guideon Kiefer. Het werk getiteld "The Soporific Performance" is een collage en print op karton (mixed media). Gesigneerd aan de voorzijde (linksonder) door de kunstenaar en door Ronny Van de Velde verso aan de achterzijde (rechtsonder). Uitgegeven door Ronny Van de Velde n.a.v. expo en portfolio 'museum to scale 1/7'. Hierbij werden thematische en historische ensembles rond het symbolisme, het surrealisme, de fotografie, de Cobra-beweging, de abstracte en minimale kunst gebracht door Belgische hedendaagse kunstenaars die elk hun eigen zaal (scale 1/7) op een originele manier ingericht hebben. Extra toegevoegd: folder van de portfolio van de museum to scale 1/7 expo, waarin dit werk staat afgebeeld. Afhaling mogelijk te Gent op afspraak of verzending.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.
| België | 15€ |
| Nederland | 20€ |
| Frankrijk | 25€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 80€ |