Kavel 18
- Kavel 18 van 105
Handgesigneerd en genummerd, uitgegeven door Ronny Van de Velde n.a.v. expo en portfolio 'museum to scale 1/7'. Hierbij werden thematische en historische ensembles rond het symbolisme, het surrealisme, de fotografie, de Cobra-beweging, de abstracte en minimale kunst gebracht door Belgische hedendaagse kunstenaars die elk hun eigen zaal (scale 1/7) op een originele manier ingericht hebben. Na exposities in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten te Brussel, in het Baker Museum in Naples (Florida), in de Kunsthal te Rotterdam en in de Fondazione Ghisla te Locarno heeft Museum to Scale 1/7 nu een permanente plek op de Universiteit Antwerpen. Het kunstwerk wordt aangeboden in originele witte map met diepdruk naam van de kunstenaar. Extra toegevoegd: folder portfolio museum to scale, waarin dit werk staat afgebeeld. Afhaling mogelijk te Gent op afspraak.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 31
Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.
| België | 18€ |
| Nederland | 25€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 100€ |