Kavel 89
- Kavel 89 van 94
Dit krachtige abstracte drieluik verkent het element vuur als symbool van energie, transformatie en beweging. Tegen een diepe zwarte achtergrond ontvouwen zich vurige vormen en kleurovergangen in warme tinten rood, oranje en geel. De combinatie van acrylverf en airbrush zorgt voor een spel tussen scherpte en vervaging, waardoor het werk zowel intens als gelaagd aanvoelt. De drie panelen vormen samen één dynamisch geheel, waarin ritme en balans centraal staan. Het werk kan enkel als drieluik worden gepresenteerd en versterkt door zijn horizontale opstelling de ruimtelijke werking. Typisch voor Van Dierendonck is de spanningsboog tussen controle en spontaniteit, waarbij licht en kleur de hoofdrol spelen. Een expressief en hedendaags werk dat zowel zelfstandig als in een modern interieur tot zijn recht komt.
Ingelijst: Nee
Medium: Acrylverf
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, België.
| België | 135€ |
| Nederland | 135€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |