Kavel 71
- Kavel 71 van 94
Johanna Hendrika Pieneman (1889-1986) Twee vogels op een tak, De vogels die in het kunstwerk zijn afgebeeld zijn waarschijnlijk Geelkapmerels (Chrysomus icterocephalus). Het mannetje van deze soort is volledig zwart behalve het gele hoofd en de borst, terwijl het vrouwtje een combinatie is van geel op de keel en een zwart lichaam. Johanna Pieneman stond bekend om haar pasteltekeningen van vogels, die ze bestudeerde in de volières van de Artis-dierentuin in Amsterdam Pasteltekening op papieren Afmetingen: H. 27 x B. 23 cm met lijst, H. 44 x B. 39 cm Goede staat - gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes- zie foto's Johanna Hendrika Pieneman, geboren 17 februari 1889 te Amsterdam en overleden 28 april 1986 eveneens te Amsterdam CT160221ZH1377
Ingelijst: 44cm (H) x 39cm (B)
Medium: Pastel
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: CF
Gratis ophaling bij verkoper in: Renkum, Nederland.
| België | 34€ |
| Nederland | 18€ |
| Frankrijk | 35€ |
| Europa | 47€ |
| Wereldwijd | 85€ |