Martin Erich Philipp

"Twee blauwvleugelara's",

Martin  Erich Philipp  - Martin  Erich Philipp  - Martin  Erich Philipp  -

Martin Erich Philipp, "Twee blauwvleugelara's", kleurenhoutsnede uit 1922, ingelijst. Martin Erich Philipp (MEPH), 1887 Zwickau - 1978 Dresden, kleurenhoutsnede, Afmetingen H.29 x B.19 cm met lijst H.38 x B. 25 gesigneerd, gemonogrammeerd, achter glas in een mooie lijst In goede staat met leeftijd sporen

Aangeboden door: CF
Gratis ophaling bij verkoper in: Renkum, Nederland.

België 30€
Nederland 18€
Frankrijk 30€
Europa 35€
Wereldwijd 55€