Kavel 69
- Kavel 69 van 94
Martin Erich Philipp, "Twee blauwvleugelara's", kleurenhoutsnede uit 1922, ingelijst. Martin Erich Philipp (MEPH), 1887 Zwickau - 1978 Dresden, kleurenhoutsnede, Afmetingen H.29 x B.19 cm met lijst H.38 x B. 25 gesigneerd, gemonogrammeerd, achter glas in een mooie lijst In goede staat met leeftijd sporen
Formaat: 29cm (H) x 19cm (B)
Ingelijst: 38cm (H) x 25cm (B)
Jaartal: 1922
Medium: Houtskool
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1922
Medium: Houtskool
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: CF
Gratis ophaling bij verkoper in: Renkum, Nederland.
| België | 30€ |
| Nederland | 18€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 35€ |
| Wereldwijd | 55€ |