Kavel 26
- Kavel 26 van 94
Oude, mooie zeefdruk van Hugo Heyrman uitg. galerie De Zwarte Panter naar aanleiding van 10 jarig bestaan. Zeer goede staat. Hugo Heyrman, is een Belgische kunstschilder en nieuwe-mediakunstenaar. Hij werkt in Antwerpen. In de jaren 1960 maakte Heyrman naam met acties, happenings en conceptuele kunst. Hij schildert figuratief, abstraherend, met conceptuele kenmerken.
Formaat: 45cm (H) x 63cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1978
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 86
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1978
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 86
Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.
| België | 20€ |
| Nederland | 25€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 100€ |