Kavel 85
- Kavel 85 van 94
Kunstwerk van Walter Swennen genaamd toeternitoe uit 2013. Werd uitgegeven door Ronny Vandevelde, Antwerpen naar aanleiding van de tentoonstelling museum to scale 1/7. Het kunstwerk is handgesigneerd en genummerd 8/10. In perfecte staat. Extra toegevoegd: oorspronkelijke portfolio/folder met dit kunstwerk opgenomen als afbeelding (zie laatste twee foto's). Verzending of afhaling te Gent
Formaat: 67cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75 + 10 AP
Aangeboden nummer: 8/10
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75 + 10 AP
Aangeboden nummer: 8/10
Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.
| België | 20€ |
| Nederland | 25€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 100€ |