Kavel 31
- Kavel 31 van 94
Mooi gesigneerde print Christo Christo (Christo Vladimirov Javacheff, 19352020) was een Bulgaars-Amerikaanse kunstenaar, bekend om zijn monumentale inpak- en installatiekunst. Samen met zijn partner Jeanne-Claude maakte hij tijdelijke kunstwerken waarbij gebouwen, landschappen en objecten werden ingepakt met stof of grootschalig werden getransformeerd. Bekende projecten zijn Wrapped Reichstag, The Gates en Wrapped Pont Neuf. Hun werk was tijdelijk, vrij toegankelijk en volledig zelf gefinancierd, met als doel mensen anders naar hun omgeving te laten kijken.
Formaat: 67cm (H) x 55cm (B)
Ingelijst: 103cm (H) x 78cm (B)
Jaartal: 1986
Medium: Print
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1986
Medium: Print
Gesigneerd: Gesigneerd
| België | 135€ |
| Nederland | 135€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |