Kavel 19
- Kavel 19 van 94
Originele tekening in inkt door Belgisch kunstenaar Raoul De Keyser. Professioneel ingelijst in eiken kader. 52x 37 cm Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 52cm (H) x 37cm (B)
Ingelijst: 52cm (H) x 37cm (B)
Medium: Tekening
Gesigneerd: Ongesigneerd
Medium: Tekening
Gesigneerd: Ongesigneerd