Kavel 60
- Kavel 60 van 94
Gesigneerde lithografie editie doo Belgisch kunstenaar Panamarenko. Gesigneerd door de kunstenaar. Professioneel ingelijst in eiken bak kader. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 68cm (H) x 86cm (B)
Ingelijst: 68cm (H) x 86cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd