Kavel 62
- Kavel 62 van 94
Lithografie. Proefdruk voor editie Zonne Auto door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Professioneel ingelijst. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 40cm (H) x 55cm (B)
Ingelijst: 40cm (H) x 55cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd