Kavel 66
- Kavel 66 van 94
Lithografie en collage. Collagestuk, proef voor editie Prova Car door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Professioneel ingelijst in bak kader. Herkomst: Antwerpse Luchtschipbouw. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 44cm (H) x 59cm (B)
Ingelijst: 44cm (H) x 59cm (B)
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Ongesigneerd
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Ongesigneerd