Kavel 55
- Kavel 55 van 94
Aangeboden een zeer uitzonderlijk geheel van de editie Vliegend tapijt uitgegeven door Gazet van Antwerpen in 2008. Inclusief de originele krant van toen. Het werk is in perfecte staat en dubbelzijdig gedrukt (info over het werk op de keerzijde)
Formaat: 24cm (H) x 21cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Print
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Print
| België | gratis |
| Nederland | gratis |
| Frankrijk | gratis |
| Europa | gratis |
| Wereldwijd | gratis |