Kavel 22
- Kavel 22 van 105
Sam Dillemans - Vrouwenportret Een originele zeefdruk op Rives Tradition gebroken wit 320 gram handgeschept papier Bladformaat: 76 cm hoog x 56 cm breed Beeldformaat: 40 cm hoog x 27 cm breed Gedrukt in Antwerpen bij Roger Vandaele, uitgegeven naar aanleiding van het boek Sam Dillemans door Jon Thompson Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar
Formaat: 76cm (H) x 56cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2007
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 60
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2007
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 60
Aangeboden door: ModernArtLover
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint-Martens-Latem, België.
| België | 75€ |
| Nederland | 75€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |