Kavel 1
Kongo wooden Nkisi statue from the 19th century!

Kavel 12
Tapijt : Pracht van de Tropen

Kavel 13
Corneille (1922-2010) - Femmes et Oiseaux II (box met 3 zeefdrukken)

Kavel 15
Litho gesigneerd, Vogel geboren uit landschappen, 1992, ingelijst!

Kavel 16
Zeldzame Salvador Dali zeldzame drypoint etsen

Kavel 17
Zeldzame drypoint etching gesigneerd en genummerd

Kavel 30
Gesigneerd Baby Sumo My Window - Taschen

Kavel 34
3D Little Big Space, 2022

Kavel 35
Christo - Galeria Joan Prats

Kavel 37
Houtsnede Etudes et Surprises 1971

Kavel 38
The Soporific Performance

Kavel 47
Rubis De l’Espérance - Gesigneerd

Kavel 54
Pompombeer x Orlinski (mat goud)

Kavel 68
Magneto Statica - Gesigneerd

Kavel 73
"Twee blauwvleugelara's",

Kavel 74
It snows in the sun, vase by Maya Ruiz Picasso (1935-2022)

Kavel 79
Eeuwigdurende kalender (Antilope)

Kavel 82
zeefdruk Art Abstrait 1952

Kavel 83
zeefdruk Art Abstrait 1953

Kavel 96
On board of the conrad....