Lot 73
- Lot 73 de 105
Martin Erich Philipp, "Twee blauwvleugelara's", kleurenhoutsnede uit 1922, ingelijst. Martin Erich Philipp (MEPH), 1887 Zwickau - 1978 Dresden, kleurenhoutsnede, Afmetingen H.29 x B.19 cm met lijst H.38 x B. 25 gesigneerd, gemonogrammeerd, achter glas in een mooie lijst In goede staat met leeftijd sporen
Dimensions: 29cm (H) x 19cm (L)
Encadré: 38cm (H) x 25cm (L)
Année: 1922
Technique: Fusain
Signé: Signé
Encadré: 38cm (H) x 25cm (L)
Année: 1922
Technique: Fusain
Signé: Signé
Offert par: CF
Retrait gratuit chez le vendeur à: Renkum, Netherlands.
| Belgique | 30€ |
| Les Pays-Bas | 18€ |
| France | 30€ |
| Europe | 35€ |
| Le monde entier | 55€ |