Martin Erich Philipp

"Twee blauwvleugelara's",

Martin  Erich Philipp  - Martin  Erich Philipp  - Martin  Erich Philipp  -

Martin Erich Philipp, "Twee blauwvleugelara's", kleurenhoutsnede uit 1922, ingelijst. Martin Erich Philipp (MEPH), 1887 Zwickau - 1978 Dresden, kleurenhoutsnede, Afmetingen H.29 x B.19 cm met lijst H.38 x B. 25 gesigneerd, gemonogrammeerd, achter glas in een mooie lijst In goede staat met leeftijd sporen

Offert par: CF
Retrait gratuit chez le vendeur à: Renkum, Netherlands.

Belgique 30€
Les Pays-Bas 18€
France 30€
Europe 35€
Le monde entier 55€