Panamarenko

Zonne Auto

Lithografie. Proefdruk voor editie ‘Zonne Auto’ door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Professioneel ingelijst. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.

Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.

Belgique 65€
Les Pays-Bas 80€
France 125€
Europe 150€
Le monde entier 250€