Lot 66
- Lot 66 de 105
Lithografie. Proefdruk voor editie Zonne Auto door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Professioneel ingelijst. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Dimensions: 40cm (H) x 55cm (L)
Encadré: 40cm (H) x 55cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Encadré: 40cm (H) x 55cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.
| Belgique | 65€ |
| Les Pays-Bas | 80€ |
| France | 125€ |
| Europe | 150€ |
| Le monde entier | 250€ |