Lot 87
- Lot 87 de 94
Prachtig gedetailleerd kunstwerk van Angel Santiago Vergara genaamd Chapellerie Haute uit 2013. Werd uitgegeven door Ronny Vandevelde, Antwerpen naar aanleiding van de tentoonstelling museum to scale 1/7. Het kunstwerk is handgesigneerd en genummerd 31/75. In perfecte staat. Extra toegevoegd: oorspronkelijke portfolio/folder met dit kunstwerk opgenomen als afbeelding (zie laatste twee foto's). Verzending of afhaling te Gent
Dimensions: 50cm (H) x 70cm (L)
Année: 2013
Technique: Offset
Signé: Signé
Nombre de copies: 75
Numéro offerte: 31
Année: 2013
Technique: Offset
Signé: Signé
Nombre de copies: 75
Numéro offerte: 31
Offert par: Stateline
Retrait gratuit chez le vendeur à: Gent, Belgique.
| Belgique | 20€ |
| Les Pays-Bas | 25€ |
| France | 30€ |
| Europe | 50€ |
| Le monde entier | 100€ |