Lot 64
- Lot 64 de 94
Lithografie op papier. Editie Magneto Statica door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Professioneel ingelijst in eiken bak kader. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Dimensions: 54cm (H) x 72cm (L)
Encadré: 54cm (H) x 72cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 150
Numéro offerte: 87
Encadré: 54cm (H) x 72cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 150
Numéro offerte: 87
Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.
| Belgique | 65€ |
| Les Pays-Bas | 80€ |
| France | 125€ |
| Europe | 150€ |
| Le monde entier | 250€ |