Lot 60
- Lot 60 de 105
Aangeboden een zeer uitzonderlijk exemplaar van Bing II. In het originele magazine zoals het werd uitgegeven in 2003. Met de complete krant van toen erbij. Deze editie werd uitgebracht door de Standaard in 2003. Signatuur gedrukt in zilver
Dimensions: 54cm (H) x 37cm (L)
Année: 2003
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Année: 2003
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Offert par: Vente privée entreposée chez le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Sint-Martens-Latem, België.
| Belgique | gratuite |
| Les Pays-Bas | gratuite |
| France | gratuite |
| Europe | gratuite |
| Le monde entier | gratuite |