Asger Jorn

Houtsnede Etudes et Surprises 1971

Asger Jorn - Houtsnede Etudes et Surprises 1971Asger Jorn - Houtsnede Etudes et Surprises 1971Asger Jorn - Houtsnede Etudes et Surprises 1971

Houtsnede op Arches-papier, gedrukt in het atelier Clot (Parijs), onderaan gesigneerd en gedateerd met grafiet. Commerciële oplage van 75 exemplaren. Exemplaar Hors Commerce HC. Totale afmetingen van het papier: 28,4 x 22,2 cm. Zeer goede staat.

Aangeboden door: ArtBooksDesign
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS, Frankrijk.

België 15€
Nederland 20€
Frankrijk 20€
Europa 25€
Wereldwijd 35€