Kavel 26
- Kavel 26 van 105
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Nick Ervinck. Het gele gedeelte op het werk is verhoogd als collage op hard board. De titel van het werk is Sunnim en is handgesigneerd. Uitgegeven door Ronny Van de Velde, Antwerpen ter gelegenheid van de tentoonstelling museum to scale 1/7. In zeer goede staat. Gesigneerd en genummerd 8/10 AP. Nick Ervinck is een Belgisch beeldend kunstenaar van West-Vlaamse origine. Toegevoegd: oorspronkelijke portfolio-folder waarin dit kunstwerk werd opgenomen met afbeelding. Zie laatste twee foto's. Verzending of op te halen te Gent.
Formaat: 71cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75 + 10 AP
Aangeboden nummer: 8/10
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75 + 10 AP
Aangeboden nummer: 8/10
Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.
| België | 20€ |
| Nederland | 25€ |
| Frankrijk | 30€ |
| Europa | 50€ |
| Wereldwijd | 100€ |