Lot 26
- Lot 26 de 105
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Nick Ervinck. Het gele gedeelte op het werk is verhoogd als collage op hard board. De titel van het werk is Sunnim en is handgesigneerd. Uitgegeven door Ronny Van de Velde, Antwerpen ter gelegenheid van de tentoonstelling museum to scale 1/7. In zeer goede staat. Gesigneerd en genummerd 8/10 AP. Nick Ervinck is een Belgisch beeldend kunstenaar van West-Vlaamse origine. Toegevoegd: oorspronkelijke portfolio-folder waarin dit kunstwerk werd opgenomen met afbeelding. Zie laatste twee foto's. Verzending of op te halen te Gent.
Dimensions: 71cm (H) x 50cm (L)
Année: 2013
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 75 + 10 AP
Numéro offerte: 8/10
Année: 2013
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 75 + 10 AP
Numéro offerte: 8/10
Offert par: Stateline
Retrait gratuit chez le vendeur à: Gent, Belgique.
| Belgique | 20€ |
| Les Pays-Bas | 25€ |
| France | 30€ |
| Europe | 50€ |
| Le monde entier | 100€ |