Luc Tuymans

Ons geluk

Kleurenzeefdruk, gesigneerd en genummerd. Professioneel ingelijst. Luc Tuymans (°1958) is een invloedrijke Belgische hedendaagse schilder, bekend om zijn sobere stijl en gedempte kleuren. Zijn werk vertrekt vaak van foto’s, filmstills of historische beelden en behandelt thema’s als geheugen, macht, geweld en geschiedenis. Met zijn ogenschijnlijk eenvoudige, maar beladen schilderijen heeft Tuymans internationaal grote invloed gehad op de heropleving van de figuratieve schilderkunst.

België 135€
Nederland 135€
Frankrijk Niet gekend, nader te bepalen
Europa Niet gekend, nader te bepalen
Wereldwijd Niet gekend, nader te bepalen