Kavel 93
- Kavel 93 van 105
Kleurenzeefdruk, gesigneerd en genummerd. Professioneel ingelijst. Luc Tuymans (°1958) is een invloedrijke Belgische hedendaagse schilder, bekend om zijn sobere stijl en gedempte kleuren. Zijn werk vertrekt vaak van fotos, filmstills of historische beelden en behandelt themas als geheugen, macht, geweld en geschiedenis. Met zijn ogenschijnlijk eenvoudige, maar beladen schilderijen heeft Tuymans internationaal grote invloed gehad op de heropleving van de figuratieve schilderkunst.
Formaat: 164cm (H) x 107cm (B)
Ingelijst: 170cm (H) x 113cm (B)
Jaartal: 1998
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Jaartal: 1998
Medium: Zeefdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
| België | 135€ |
| Nederland | 135€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |