Luc Tuymans

Ons geluk

Kleurenzeefdruk, gesigneerd en genummerd. Professioneel ingelijst. Luc Tuymans (°1958) is een invloedrijke Belgische hedendaagse schilder, bekend om zijn sobere stijl en gedempte kleuren. Zijn werk vertrekt vaak van foto’s, filmstills of historische beelden en behandelt thema’s als geheugen, macht, geweld en geschiedenis. Met zijn ogenschijnlijk eenvoudige, maar beladen schilderijen heeft Tuymans internationaal grote invloed gehad op de heropleving van de figuratieve schilderkunst.

Offert par: Vente privée entreposée chez le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Sint-Martens-Latem, België.

Belgique 135€
Les Pays-Bas 135€
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer