Lot 93
- Lot 93 de 105
Kleurenzeefdruk, gesigneerd en genummerd. Professioneel ingelijst. Luc Tuymans (°1958) is een invloedrijke Belgische hedendaagse schilder, bekend om zijn sobere stijl en gedempte kleuren. Zijn werk vertrekt vaak van fotos, filmstills of historische beelden en behandelt themas als geheugen, macht, geweld en geschiedenis. Met zijn ogenschijnlijk eenvoudige, maar beladen schilderijen heeft Tuymans internationaal grote invloed gehad op de heropleving van de figuratieve schilderkunst.
Dimensions: 164cm (H) x 107cm (L)
Encadré: 170cm (H) x 113cm (L)
Année: 1998
Technique: Sérigraphie
Signé: Signé
Nombre de copies: 100
Année: 1998
Technique: Sérigraphie
Signé: Signé
Nombre de copies: 100
Offert par: Vente privée entreposée chez le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Sint-Martens-Latem, België.
| Belgique | 135€ |
| Les Pays-Bas | 135€ |
| France | Non connu, à déterminer |
| Europe | Non connu, à déterminer |
| Le monde entier | Non connu, à déterminer |