Kavel 10
- Kavel 10 van 105
Opgehoogde Ets van de Franse kunstenaar. Gerhard Titus-Carmel (°1942) is een Franse kunstenaar en dichter, bekend om zijn intense tekeningen, grafiek en schilderijen. Zijn werk wordt gekenmerkt door herhaling, fragiele structuren en een sobere beeldtaal, waarin vergankelijkheid, stilte en introspectie centraal staan. Titus-Carmel beweegt zich tussen abstractie en figuratie en onderzoekt vaak de relatie tussen lichaam, natuur en innerlijke beleving.
Formaat: 38cm (H) x 49cm (B)
Ingelijst: 58cm (H) x 78cm (B)
Jaartal: 1972
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Jaartal: 1972
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
| België | 135€ |
| Nederland | 135€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |