Kavel 8
- Kavel 8 van 105
Prachtige kleurenprint van de Belgische kunstenaar Guillaume Bijl Met de hand gesigneerd en genummerd. Dit werk is op 75 ex. Guillaume Bijl (19462022) was een Belgische conceptuele kunstenaar, vooral bekend om zijn installaties en ensceneringen van alledaagse omgevingen. Hij verwierf internationale bekendheid met zijn zogenoemde transformaties: kunstwerken waarin hij tentoonstellingsruimtes, musea of galerieën volledig ombouwde tot banale, functionele plekken zoals een reisbureau, rijschool, supermarkt, kapsalon of casino. Deze ruimtes leken op het eerste gezicht echt en bruikbaar, maar waren in feite kunst.
Formaat: 50cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Print
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Print
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
| België | 35€ |
| Nederland | 35€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |