Guillaume Bijl

Zonder titel

Prachtige kleurenprint van de Belgische kunstenaar Guillaume Bijl Met de hand gesigneerd en genummerd. Dit werk is op 75 ex. Guillaume Bijl (1946–2022) was een Belgische conceptuele kunstenaar, vooral bekend om zijn installaties en ensceneringen van alledaagse omgevingen. Hij verwierf internationale bekendheid met zijn zogenoemde “transformaties”: kunstwerken waarin hij tentoonstellingsruimtes, musea of galerieën volledig ombouwde tot banale, functionele plekken zoals een reisbureau, rijschool, supermarkt, kapsalon of casino. Deze ruimtes leken op het eerste gezicht echt en bruikbaar, maar waren in feite kunst.

België 35€
Nederland 35€
Frankrijk Niet gekend, nader te bepalen
Europa Niet gekend, nader te bepalen
Wereldwijd Niet gekend, nader te bepalen