Kavel 5
- Kavel 5 van 105
Bibliofiele uitgave Séquence 1980-1992. Exemplaar van de niet-commerciële oplage nr. 2/15, vergezeld van een ORIGINELE ETS (24x18 cm) van Pierre ALECHINSKY, genummerd en gesigneerd, gedrukt door Robert Dutrou, Parijs, op zuiver lompenpapier van Moulin de Larroque. Parijs, Editions Galilée, collectie Écritures / Figures, 1994, in-8 formaat, paperback, 139 paginas. Luxe uitgave beperkt tot 130 exemplaren, waarvan: 90 exemplaren gemarkeerd van 1 tot 90, 15 exemplaren EA gemarkeerd I tot XV, 15 exemplaren HC 1 tot 15, 10 exemplaren gemarkeerd van A tot J. Perfecte staat.
Formaat: 24cm (H) x 18cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1994
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: HC 15
Aangeboden nummer: 2
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1994
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: HC 15
Aangeboden nummer: 2
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
| België | 10€ |
| Nederland | 15€ |
| Frankrijk | 20€ |
| Europa | 25€ |
| Wereldwijd | 50€ |