Pierre Alechinsky

Sequence

Pierre Alechinsky - Sequence

Bibliofiele uitgave Séquence 1980-1992. Exemplaar van de niet-commerciële oplage nr. 2/15, vergezeld van een ORIGINELE ETS (24x18 cm) van Pierre ALECHINSKY, genummerd en gesigneerd, gedrukt door Robert Dutrou, Parijs, op zuiver lompenpapier van Moulin de Larroque. Parijs, Editions Galilée, collectie Écritures / Figures, 1994, in-8 formaat, paperback, 139 pagina’s. Luxe uitgave beperkt tot 130 exemplaren, waarvan: 90 exemplaren gemarkeerd van 1 tot 90, 15 exemplaren EA gemarkeerd I tot XV, 15 exemplaren HC 1 tot 15, 10 exemplaren gemarkeerd van A tot J. Perfecte staat.

Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.

België 10€
Nederland 15€
Frankrijk 20€
Europa 25€
Wereldwijd 50€