Kavel 76
- Kavel 76 van 105
Uitgave editie Revolver door Belgisch kunstenaar Roger Raveel. Gesigneerd in de plaat. Professioneel ingelijst in eiken kader. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 44cm (H) x 36cm (B)
Ingelijst: 44cm (H) x 36cm (B)
Medium: Offset
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Medium: Offset