Lot 76
- Lot 76 de 105
Uitgave editie Revolver door Belgisch kunstenaar Roger Raveel. Gesigneerd in de plaat. Professioneel ingelijst in eiken kader. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Dimensions: 44cm (H) x 36cm (L)
Encadré: 44cm (H) x 36cm (L)
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Encadré: 44cm (H) x 36cm (L)
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.
| Belgique | 65€ |
| Les Pays-Bas | 80€ |
| France | 125€ |
| Europe | 150€ |
| Le monde entier | 250€ |